Wzmacniacz sygnału GSM

Wzmacniacz sygnału gsm jaki wybrać ?

Repeater Signal, służy do wzmocnienia sygnału GSM i wprowadzeniu go do wewnątrz budynków jak i pomieszczeń.Wzmacniacz (repeater) SIGNAL jest urządzeniem konsumenckim wzmacniającym pełny zakres GSM+EGSM, spełniającym wymogi dyrektywy RED 2014/53/EU oraz normy ETSI 303 609. Urządzenie posiada deklarację CE. Urządzenie doskonale nadaje się do miejsc gdzie sygnał GSM jest na tyle słaby, że prowadzenie rozmów bądź transmisja danych przez telefon komórkowy jest niemożliwa.


Zastosowanie może mieć w miejscach położonych daleko od nadajnika lub gdy budynki mają grube mury, piwnie wykorzystywane jako np. kawiarnie czy galerie, lub przy zastosowanych nowoczesnych oknach w których szyby kryte są związkami metalicznymi, hale magazynowe wykonane z blach, itp.
Produkt ten rozwiązuje problem w hotelach, pensjonatach, domach i w wielu innych miejscach gdzie sygnał sieci GSM jest ograniczony.
Repeater Signal (wzmacniacz)  jest urządzeniem wzmacniającym pełny zakres GSM+EGSM, spełnia wymogi normy ETSI 300 609-4 i posiadaj deklarację CE. Badanie na zgodność z normą ETSI 300 609-4 przeprowadzono w Instytucie Łączności w Warszawie i jest dopuszczone do rynku. Co z tego wynika, iż działamy legalnie.